Nápověda

1) Pokud nemáte již vytvořen účet z předchozího ročníku soutěže je nutné se nejprve zaregistrovat. Na pravé straně klikněte na tlačítko „Vytvořit nový účet“. Ve formuláři, který se vám otevře, vyplníte požadované údaje. Na konci stránky odklikněte tlačítko „Vytvořit nový účet“. Tím dojde k uložení formuláře a bude Vám odesláno potvrzení na uvedený email. Po odeslání Vaší registrace Vám na uvedenou emailovou adresu bude edeslán odkaz pro aktivaci Vašeho účtu.

Otevřením odkazu pro aktivaci účtu dojde k prvnímu přihlášení, tento odkaz je funkční pouze pro jedno přihlášení..

2) Dál vždy, když se budete chtít dostat ke zpracování, doplnění, pozměnění svého projektu, musíte se přihlásit: vepsáním svého emailu, hesla a následným stisknutím tlačítka Přihlásit se. Vše najdete opět v pravé části webu .
Pokud byste zapomněli své heslo, zadejte pouze Váš email a stiskněte tlačítko Zaslat nové heslo. Na vaší emailovou adresu Vám přijde náhradní heslo.

3) Po přihlášení se změní nabídka v pravém sloupečku. Pod tlačítkem Můj účet můžete zkontrolovat, případně opravit, údaje, kterými jste se přihlásili. Pro vás ale nyní bude nejdůležitější tlačítko „Vložit fotografii“. Po jeho rozkliknutí se před vámi otevře formulář, který je potřeba vyplnit (kolonky označené hvězdičkou jsou povinné). Pokud budete zasílat více fotografií, musíte formulář vyplnit ke každé z nich. Vyplněný formulář uložíte pomocí tlačítka „Uložit“, které najdete na konci stránky. K již nahraným fotografiím se můžete kdykoliv vrátit a upravit je, nebo smazat pomocí odkazu „Vložené“ vedle, kterého je uveden současný počet vámi nahraných fotografií. Najdete ho opět v pravém sloupečku.

4) Před opuštěním těchto stránek se nezapomeňte odhlásit (v pravém sloupečku odkazem Odhlásit se).

5) V průběhu celé soutěže je možné sledovat všechny fotografie a jejich hodnocení.